К2 ТЕКСАР МАСЛО 5В 30ФУЕЛ ЕКОНОМИ 5Л

ден 1.400,00
Out of stock
SKU
2217
К2 ТЕКСАР МАСЛО 5В 30ФУЕЛ ЕКОНОМИ 5Л
К2 тексар масло 5w-30 економи

Ултра модерно полусинтетичко масло произведено според најновата нанотехнологија.Ја намалува потрошувачката на масло за 5% во споредба со минералните масла.Погодно за сите видови на бензински машини(исто и за ЛПГ),дизел автомобили и камиони со или без турбо компресор,без разлика на моторот.
Write Your Own Review
Ваше мислења за:К2 ТЕКСАР МАСЛО 5В 30ФУЕЛ ЕКОНОМИ 5Л
© 2018 Мак Орбитал